قوانین و مقررات
قوانین و مقررات
 

کاربر موظف است قبل از ثبت نام در سایت چنج ارز تمامی قوانین زیر را مطالعه کرده و در صورت موافقت و اجرای قوانین در سایت  ثبت نام کند.

سایت چنج ارز  برای تامین ارزهای کریپتوکارنسی یا ارزهای رمزنگاری (پول دیجیتالی) شده دایر شده تا هموطنان خارج از کشور بتوانند درامد ارزی خود را به راحتی در کشور عزیزمان تبدیل به ریال کنند همچنین دانشجویان عزیز با توجه به تحریم های یک طرفه می توانند از این طریق از سایتهای مثل آمازون و دیگر سایتها که ارز دیجیتال را می پذیرند خرید خود را انجام دهند

 

1 - سایت ما یعنی صرافی چنج ارز از ارائه خدمات به اشخاص با هویت پنهان معذور است.
 

2 - در صورت هرگونه تخلف از سوی کاربر اعم از استفاده از حساب های هکی,مشخص نبودن منبع پول,پولشویی … که قصد فریب سایت ما را دارد, سایت حق خود می داند حساب کاربر را معلق و به مراجع ذیصلاح اطلاع دهد.
 

3 - قرار دادن حساب کاربری خود در اختیار اشخاص دیگر درصورت محرز شدن , موجب اخراج کاربر از سایت می شود و عواقب ناشی این امر بر عهده کاربر می باشد.
 

4 - در صورت ثبت نادرست حساب گیرنده و یا عدم اطمینان از سمت گیرنده , سایت هیچ گونه مسئولیتی را در این راستا نمی پذیرد.
 

5 - پس از اتمام خرید محصول , محل و مکان و زمان و نحوه استفاده از محصول بر عهده کاربر می باشد.
 

6 -صرافی چنج ارز مستقل از هر گروه و سازمان می باشد و از هر گونه خدمات به وب سایت های شرطبندی یا غیرمجاز خودداری می نماید..
 

7 - به منظور جلوگيري از سوءاستفاده هاي احتمالي به هيچ وجه مشخصات پرداختي خود را در اختيار ديگران قرار ندهيد.
 

8 - در صورتی که قصد خرید از ما را دارید باید ثبت نام کرده و سپس توسط پرسنل سایت احراز هویت شوید.
 

9 - هرگونه تراکنش و سفارشاتی که به اسم و یا با حساب های بانکی و حساب های الکترونیکی افراد ثالث انجام شود غیر قانونی می باشد و کاربر تضمین می کند که به هیچ عنوان از حساب های شخص ثالث برای ارسال و یا دریافت وجه استفاده نمی کند.
 

10 - کاربر تضمین می کند که هویتی را که به چنج ارز معرفی کرده مربوط به خود کاربر می باشد.
 

11 - هرگونه تراکنشی که توسط کاربر در سایت صورت می گیرد باید با مشخصات کاربری وی در سایت مطابقت داشته باشد. کاربر اجازه ندارد از حساب های بانکی سایر افراد برای انجام تراکنش های مالی خود در سایت ما استفاده کند و در صورت مشاهده ، مبلغ واریزی بصورت اتومات از درگاه برگشت خورده و حساب کاربری شما بسته میشود.

12 - به کاربران زیر 18 سال هیچگونه خدماتی ارایه نمیشود .

 

با ثبت نام و ثبت سفارش در سایت صرافی چنج ارز کاربر تائید می کند که موارد فوق را مطالعه و پذیرفته است. کاربر مسئول اجرای تمام تعهدات این قرارداد و همچنین رعایت تمام قوانین و مقررات وضع شده می باشد.


صرافی چنج ارز  سایت ما ممکن است قوانین فوق را اصلاح یا تغییر دهد و خریدار موظف است قبل از هر خرید قوانین را مطالعه کند.